Чому на нас можна покластися

Компанія «ELPIX» займається виготовленням та інтеграцією інтерактивних сенсорних систем. Ми виготовляємо повний спектр високоякісного сенсорного обладнання: сенсорні столи, панелі, стійки, а також інтерактивні термінали. Наша компанія пропонує ряд рішень «під ключ» на базі інтерактивного устаткування для органів державної влади, фінансових організацій, транспортних служб, телекомунікаційних компаній, торговельних мереж, освітніх установ, музеїв, виставкових центрів та інших організацій.

Про компанію

Elpix – проект в складі групи компаній «Elpasso-Group». Почавши з виготовлення габаритної зовнішньої реклами, ми розширили сферу діяльності, пропонуючи клієнтам інтерактивне сенсорне обладнання. Наше обладнання та програмне забезпечення автоматизує складні бізнес-процеси, допомагає підприємствам працювати швидше і ефективніше, а їх клієнтам отримувати більш якісний сервіс.

За 5 років роботи, ми реалізували ряд як складних, так і простих проектів. Модельний ряд продукції стабільно зростає. Ми не стоїмо на місці, і постійно прагнемо втілювати нові ідеї дизайну наших виробів, а також регулярно покращуємо їх функціональність і апаратні можливості. Компанія «Elpix» пропонує своїм клієнтам як готові рішення, так і можливість створення індивідуального дизайну корпусу пристроїв. Крім цього, наша компанія впроваджує унікальні функціональні можливості програмного забезпечення для різних цілей і потреб. Також ми надаємо послуги з брендування інтерфейсу виробів відповідно до Вашого корпоративного стилю, з дотриманням колірної гами, шрифтів та інших деталей.

Наше інтерактивне обладнання дозволяє:

  • Автоматизувати і оптимізувати бізнес процеси
  • Підвищити комфорт і якість обслуговування клієнтів
  • Збільшити ефективність навчання і презентацій для бізнесу, освітніх установ
  • Знизити щомісячні витрати підприємства

Нашою головною метою є надійні, довгострокові і добропорядні відносини з клієнтами, постійне зростання якості продукції, що виготовляється. Регулярне впровадження передових технологій та устаткування – одна з сильних сторін нашого підприємства. У нашій компетенції:

  • Поставки інтерактивного обладнання: столів, терміналів, панелей, стійок
  • Доставка та встановлення обладнання на об’єкті замовника
  • Надання сервісного обслуговування та технічної підтримки

В умовах зростання виробництва продукції і модернізації технологій, особлива увага приділяється підвищенню якості та конкурентоспроможності продукції, що випускається, а також питанню екології та охорони навколишнього середовища.

+ Читати далі

Напишіть нам