Торгові та Бізнес центри

Сучасні торгові та бізнес центри – це багатоповерхові споруди з безліччю шляхів і розвилок. Багато відвідувачів відзначають проблему в орієнтуванні та відсутності гідів для вказівки вірного шляху до конкретного місця. Для швидкого орієнтування і пошуку кафе, кінотеатру чи конкретного бутіка, раціонально використовувати сенсорні стійки або столи. В них можна завантажувати 2D або 3D модель торгового центру з відображенням усіх продуктових, розважальних та інших точок.

  • Розміщення сенсорного пристрою біля центрального входу та в інших зонах великого скупчення людей, дозволить відвідувачам відразу намітити шлях до конкретного місця. Процес покупок стане більш ефективним і комфортним.
  • Високотехнологічні стійки послужать інформаційною базою про всі торгові бренди та компанії. Відвідувач незнайомого торгового центру швидко знайде компанію або магазин, де він отримає необхідні послуги або придбає корисний товар.

 

  • За допомогою мультимедійного пристрою Ви можете проводити анкетування і збирати корисну інформацію від відвідувачів. Через зворотний зв’язок вийде поліпшити сервіс і поповнити його затребуваними послугами.
  • У яскравій інтерактивній формі інформуйте відвідувачів про спеціальні акції, знижки, розпродажі та інші рекламні пропозиції. За допомогою сенсорного столу можна вдало презентувати майбутній захід, позначивши його цінність для відвідувачів у вигляді добре підготовленої презентації.
  • На інтерактивних комплексах можна заробляти за рахунок додаткового розміщення реклами. Ефект впливу можна закріпити за рахунок яскравих відеороликів, звукового супроводу та інших ефектів.
  • За допомогою сенсорних столів у вас вийде створити позитивне враження про торговий центр і заявити про його приналежність до місць, де впроваджуються передові технології. Користувачі гідно оцінять подібний сервіс і обов’язково захочуть повернутися в це місце знову, а також розкажуть про нього своїм друзям і родичам.

Товари даної категорії

Черный сенсорный стол
Сенсорний стіл Elpix S8 50″ Метал Чорний
S8-50-T
Інтерактивний стіл Elpix S8 50" Метал Чорний - це сенсорний мультимедійний центр, основне завдання якого - демонстрація...
Під замовлення, 12 днів
від 78 176 грн.
Сенсорная стойка белая_1
Інтерактивна стійка Elpix V9 55″ Акриловий камінь Білий
V9-55-А
Інтерактивна стійка Elpix V9 55" Акриловий камінь Білий - сенсорний мультимедійний центр. Завдяки вертикальному...
Під замовлення, 12 днів
від 110 519 грн.
сенсорная стойка с тач дисплеем_4
Інтерактивна стійка Elpix V3 43″ МДФ Білий
V3-43-M
Інтерактивна стійка Elpix V3 43" МДФ Білий - інтерактивний сенсорний апарат, який є втіленням класики сенсорного...
Під замовлення, 12 днів
від 72 897 грн.
Интерактивный сенсорный терминал самообслуживания Elpix U4_4
Термінал самообслуговування Elpix U4 55″ Акриловий камінь Білий
U4-55-А
Термінал самообслуговування Elpix U4 55 "Акриловий камінь Білий - прекрасний варіант для автоматизованого...
Під замовлення, 12 днів
від 97 336 грн.
Черная сенсорная стойка с тач дисплеем_1
Інтерактивна стійка Elpix V5 50″ Метал Чорний
V5-50-T
Інтерактивна стійка Elpix V5 50" Метал Чорний - сенсорний мультимедійний пристрій. Потужний базовий комп'ютер, широкий...
Під замовлення, 12 днів
від 89 599 грн.
Інтерактивна стійка Elpix V7 43″ МДФ Білий
V7-43-M
Інтерактивна стійка Elpix V7 43" МДФ Білий - сенсорний мультимедійний пристрій. В постійному прагненні максимально...
Під замовлення, 12 днів
від 74 852 грн.