Торгівля

Досвідчений підприємець добре знає, що наявність якісного продукту ще не означає успіх в його продажу. В умовах підвищеної конкуренції процвітають тільки ті підприємці, які використовують всі доступні засоби для підвищення сервісу і якості послуг.

Успіх продажів багато в чому залежить від правильної презентації продукту. Сенсорні столи дозволять показати всі переваги товару. Покупець без зайвого тиску може спокійно ознайомитися з його характеристиками і перевагами через зручний інтерфейс і легкий дотик до дисплею. За допомогою цього пристрою Ви легко презентуєте продукт з вигідної сторони із використанням відеоряду, звукових та інших ефектів.
Наявність стенду дозволить покупцеві самостійно ознайомитися з усім асортиментом продукції або послуг, які пропонує Ваша компанія. На електронній вітрині можна ррозмістити понад 10 000 товарів.

Через мультимедійний пристрій ви зможете отримати зворотній зв’язок від клієнтів, що дозволить дізнатися їхню думку про Ваш сервіс та ті моменти, які необхідно поліпшити. Це хороша платформа для розміщення інформації про майбутні:

  • Акції
  • Знижки
  • Розпродаж
  • Партнерські програми

 

  • Сенсорне обладнання – це не тільки можливість для поліпшення сервісу, але також інструмент для заробітку. Запропонуйте партнерам використовувати обладнання в якості рекламного стенду.
  • Звичайний каталог товарів відразу покращиться з використанням сенсорних столів. Візуальне представлення продукції з динамічним контентом на привабливому і яскравому дисплеї заслужить гідної уваги з боку потенційних клієнтів. Для них стане доступною опція зміни кольору з наближенням товару та його повною деталізацією.
  • На сенсорному екрані розміщено посилання на сайт і написані відгуки, що дозволять клієнту остаточно визначитися з вибором. Так ви будете не тільки продавати продукцію, а й залучати цільову аудиторію на сторінки офіційного сайту, де покупець детально вивчить вашу діяльність і проявить лояльність до вашого бренду.

Товари даної категорії

Черный сенсорный стол
Сенсорний стіл Elpix S8 50″ Метал Чорний
S8-50-T
Інтерактивний стіл Elpix S8 50" Метал Чорний - це сенсорний мультимедійний центр, основне завдання якого - демонстрація...
Під замовлення, 12 днів
від 78 176 грн.
Белая сенсорная стойка с тач дисплеем_4
Інтерактивна стійка Elpix V5 43″ МДФ Білий
V5-43-M
Інтерактивна стійка Elpix V5 43" МДФ Білий - сенсорний пристрій, що пропонує широкий набір можливостей. Завдяки...
Під замовлення, 12 днів
від 56 614 грн.
Інтерактивна стійка Elpix V7 43″ МДФ Білий
V7-43-M
Інтерактивна стійка Elpix V7 43" МДФ Білий - сенсорний мультимедійний пристрій. В постійному прагненні максимально...
Під замовлення, 12 днів
від 74 852 грн.
Белый сенсорный стол_1
Сенсорний стіл Elpix S2 43″ МДФ Білий
S2-43-M
Сенсорний стіл Elpix S2 43" МДФ Білий - інтерактивний мультимедійний центр. Широкоформатний, 43-дюймовий дисплей з...
Під замовлення, 12 днів
від 76 808 грн.
Сенсорний стіл Elpix S4 43″ МДФ Білий
S4-43-M
Сенсорний стіл Elpix S4 43" МДФ Білий - інтерактивний мультимедійний центр. Оригінальний, але в той же час, простий...
Під замовлення, 12 днів
від 72 897 грн.
Інтерактивна стійка Elpix V7 55″ Вільха (масив дерево) Світла
V7-55-D
Сенсорна стійка Elpix V7 55" Вільха (масив дерево) Світла - інтерактивний мультимедійний пристрій. Великий, 55-дюймовий...
Під замовлення, 12 днів
від 125 685 грн.