Забудовники та девелопери

Успішний продаж об’єктів нерухомості багато в чому залежить від презентації житлового будинку. Правильна і наочна подача всіх переваг дозволяє показати клієнту всі вигоди придбання житла саме у Вас. У цьому випадку придбання інтерактивних сенсорних столів є розумним капіталовкладенням.

В руках менеджера з продажу мультифункціональний девайс стане ефективним інструментом для демонстрації житлової території для продажу. З його допомогою можна показувати нерухомість у 3D форматі з зображенням навколишньої навколо об’єкта території. За допомогою високотехнологічного пристрою можна наочно показати віддаленість від будинку стратегічно важливих об’єктів:

  • Ресторани
  • Парки
  • Магазини
  • Школи
  • Лікарні
  • Інші заклади

 

  • Об’ємна модель дозволяє наочно показати кілька варіантів житла з можливістю їх порівняння в плануванні, площі, розміщенні кімнат та інших параметрів. Зручна і сучасна форма подачі значно збільшує шанс позитивного враження клієнта від проведеної презентації.
  • За рахунок використання цієї технології, вам не потрібно водити клієнтів по об’єкту. За допомогою сенсорного столу ви відразу покажіть всі пропозиції, які можна буде наочно порівняти і на цій основі вибрати гідний варіант.
  • Сенсорні столи дозволяють побачити житловий простір, ще до того, як він буде побудований. Ви можете проектувати найрізноманітніші типи будинків і при бажанні замовника в його присутності вносити коригування в планування, щоб дати йому візуальну картинку бажаного результату.
  • Докладний план 3D моделей декількох житлових будинків з точковою інфраструктурою дозволить клієнтові порівняти запропоновані варіанти і вибрати один з них з повною упевненістю в тому, що він зробив правильний вибір. Це запорука успішного вибудовування взаємин і досягнення довіри з боку клієнтів. Це в рази підвищує шанси на продаж нерухомості.

Товари даної категорії

Сенсорный стол
Сенсорний стіл Elpix S8 55″ Акриловий камінь Білий
S5-55-А
Сенсорний стіл Elpix S8 55" Акриловий камінь Білий - втілення класики інтерактивних столів. Технологічний і...
Під замовлення, 12 днів
від 85 605 грн.
Черный сенсорный стол S2_1
Сенсорний стіл Elpix S2 50″ Метал Чорний
S2-50-T
Інтерактивний стіл Elpix S2 50" Метал Чорний - сенсорний мультимедійний пристрій. Нестандартний дизайн столу з металу...
Під замовлення, 12 днів
від 90 884 грн.
Сенсорний стіл Elpix S4 43″ МДФ Білий
S4-43-M
Сенсорний стіл Elpix S4 43" МДФ Білий - інтерактивний мультимедійний центр. Оригінальний, але в той же час, простий...
Під замовлення, 12 днів
від 72 897 грн.
Черный сенсорный стол
Сенсорний стіл Elpix S8 50″ Метал Чорний
S8-50-T
Інтерактивний стіл Elpix S8 50" Метал Чорний - це сенсорний мультимедійний центр, основне завдання якого - демонстрація...
Під замовлення, 12 днів
від 78 176 грн.
Белый сенсорный стол_1
Сенсорний стіл Elpix S2 55″ Акриловий камінь Білий
S2-55-А
Сенсорний стіл Elpix S2 55" Акриловий камінь Білий - інтерактивний пристрій. Дане обладнання успішно застосовується для...
Під замовлення, 12 днів
від 100 269 грн.